משלוחים:

הזמנות באתר יסופקו ללקוח תוך 21 ימי עסקים אלא אם צויין אחרת בדף המוצר.

שביעות רצונכם חשובה לנו ,לכן נדאג לספק לכם את המוצרים שרכשתם בדרך הנוחה לכם ביותר, לפי בחירתכם. את המשלוח ניתן לקבל לביתכם, או לכל כתובת אחרת.

להלן האופציות:

1. .איסוף עצמי מהחנות ( collectie, הגיא 5 יקנעם מושבה) - ללא עלות. 
בתיאום מראש בלבד. באחריות הקונה, לתאם איסוף בטלפון: 072-3901357

2.משלוח לכתובת המבוקשת באמצעות שליח  (חברת משלוחים) - 45 ש"ח – תוך 21 ימי עסקים. אספקת המוצרים הנעשית על ידי חברת המשלוחים, תהיה בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים.

3.הובלה- למוצרים הגדולים ו/או הכבדים (ספסלים, שולחנות, מראות גוף, קונסולות, כורסאות, daybed וכדומה)- 250 ש"ח- תוך 21 ימי עסקים. יום וטווח שעות יתואם על ידינו מול מבצע ההזמנה.  המשלוחים יבוצעו לכל הישובים מהצפון ועד קו אשדוד , למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע. לישובים אלה ולישובים מדרום לאשדוד ניתן לספק בתוספת תשלום לחברת הובלות חיצונית. (תאום ותשלום נוסף עבור הובלה לישובים דרומית לאשדוד יעשה מולנו טלפונית: 072-3901357)

 

קונה שתואמה מולו הובלה והוא אישר את היום וטווח השעות ולא היה נוכח בכתובת היעד (הוא או מישהו מטעמו) בעת הגעת ההובלה, יחוייב על ההובלה. במקרה כזה הקונה יוכל לשלם על הובלה בתאריך חדש (בתשלום נוסף) או להגיע לחנות ולאסוף את המוצר משם.

על הלקוח להודיע מיידית לספק אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת בזאת.

שימו לב:

1-השליחויות מתבצעות בימים א’-ה’ בשעות 8:00-18:00 , לכן, על מנת לייעל את התהליך – מומלץ להזין בעת הקנייה כתובת בה יהיה מישהו במהלך השעות האלה.
את המוצרים ניתן לקבל לכל כתובת שתבחרו, למעט ישובים בודדים, אליהם לא נוכל להגיע. לישובים יעשה התיאום לדרך הגעת המוצר טלפונית.
משלוחים לישובים חריגים או מוצרי עץ כבדים או מוצרים גדולים במיוחד יחוייבו במחיר המשלוח שמחייבת חברת המשלוחים בהתאם לגודלם. 

2- וודאו כי מספר הטלפון שמסרתם בעת הקנייה מעודכן, על מנת שנוכל לתאם מולך את השליחות.

 3- לא ניתן לבחור באפשרות איסוף עצמי במידה וההזמנה בוצעה והפריט כבר נשלח.
במידה והלקוח מעוניין לאסוף את הפריט מהחנות, באחריותו לתאם את איסוף המוצרים עם החברה. כתובת החנות: הגיא 5, יקנעם מושבה. טלפון: 072-3901357

4- השליחויות מתבצעות על ידי חברת שילוח חיצוניות, ולכן אנו לא אחראים על עיכובים הקשורים בחברות השילוח. יחד עם זאת, בכל בעיה או ברור בנושא משלוחים ואספקות ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 072-3901357 ונשמח לסייע (:

5- במידה והאספקה מתעכבת או אינה מתאפשרת, מכל סיבה שהיא (מצב בטחוני ,מזג אויר וכד') נעשה כל מאמץ על מנת למצוא פתרון חלופי המקובל על שני הצדדים.

6- אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים

7- חברות השליחויות הן חיצוניות, לכן לעיתים יתכנו עיכובים בזמני אספקת המשלוח שאינם תלויים בנו.

קנייה נעימה!